Cześć mam na imię Olga!
Długo się zastanawiałam co tu napisać. Mogłabym wypisać wszystkie szkolenia i kursy, które ukończyłam, (jeśli masz ochotę to poniżej znajdziesz listę:-) ale chyba ważniejsze jest to czym się chcę z Tobą podzielić.
Tworząc Olala Studio Jogi i Pilates wyobrażałam sobie klientki takie jak ja. Spełnione zawodowo i prywatnie, które chcą utrzymać równowagę w życiu. Czym jest dla mnie równowaga? To dbanie o siebie fizycznie i psychicznie.  To szukanie w życiu umiaru, uważności i pogody ducha. Bycie w równowadze to umiejętność odpuszczania i akceptacji. Właśnie ćwicząc na macie tego się uczymy. Szukamy równowagi, akceptujemy swoje ograniczenia i koncentrujemy się tylko na rzeczach ważnych.  Zdrowe żywienie to moja druga wielka pasja.  Wyznaję zasadę, że jesteśmy tym co jemy, pijemy i myślimy. Wierzę, że zdrowe nawyki żywieniowe, właściwe treningi i przede wszystkim pozytywne myślenie są kluczem do szczęścia, zdrowia i dobrej sylwetki.
Zapraszam Cię do mojego  Olala Studio gdzie dzielę się swoją wiedzą. Również tutaj na blogu znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji o zdrowym stylu życia.

2019

Online Yin Yoga Teacher Traininig 30 hour program

2017

Yoga Alliance RYT 300 Ashtanga Vinyasa

2016

Studia Podyplomowe Psychodietetyka

 2015

 Yoga Alliance RYT 200 Ashtanga Vinyasa

 2014

 Pilates Reformers – Michael King

 2013

 Aerial Yoga – Centrum Jogi i Samorealizacji

 2013

OM Systemy Podwieszania – OM Szkoła Fitness

2011

 OM Pilates Matwork I - OM Szkoła Fitness

2007 

 OM Advanced Aerobik Instruktor – OM Szkoła Fitness

2006

OM Senior, Plus kg, Reha fit – OM Szkoła Fitness

 

 

 2005

 

OM Body-Mind Joga – OM Szkoła Fitness

 2004

 

OM Aqua - OM Szkoła Fitness

 2001

Instruktor Rekreacji Ruchowej Urząd Kultury Fizycznej i Sportu


 

 


 

Jak mówią o mnie!Gruntowna i wszechstronna znajomość praktyki oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem zarówno swoim jak i podopiecznych – takie było moje pierwsze wrażenie na pierwszych zajęciach u Olgi (praktyka Ashtangi). W miarę kolejnych spotkań i dalszej praktyki coraz większe przekonanie, a w końcu pewność że jestem „w dobrych rękach” i w przestrzeni dobrej energii, co dla mnie bardzo cenne to indywidualne podejście do każdego ucznia – pamięć o mocnych ale też słabszych stronach każdego/każdej z praktykujących. Nie odpuszcza (😁) ale co ważniejsze nie idzie dalej niż pozwala ciało i umysł – to nastawienie buduje poczucie bezpieczeństwa na sali, które owocuje dalszymi postępami w praktyce. No i … uwierzyła we mnie kiedy mi tej wiary brakowało – bezcenne 🙏. Bardzo rzetelnie i szczegółowo opracowany oraz klarownie i ze zrozumieniem istoty rzeczy przedstawiony plan kursu Vinyasa sequencing to najlepsza rekomendacja – warto doświadczyć. Dziękuję i z całego serca polecam.
Radek Ignatiuk
nauczyciel jogi ze SzczecinaOlga Kuriata jest wybitnym, wykształconym ekspertem z dziedziny  zdrowego żywienia i treningów prozdrowotnych.
Łączy ze sobą zdrowy, ekologiczny styl życia bez liczenia kalorii, bez głodówek, sztucznych suplementów z ćwiczeniami jogi bez morderczych
treningów, które często powodują urazy i kontuzje.
Dzięki pomocy Olgi udało mi się schudnąć 25 kilogramów, zmieniłam nawyki żywieniowe, którymi zaraziłam również przyjaciół, nauczyłam się, że najważniejsza jest jakość jedzenia i jego pochodzenie a w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak joga i pilates efekty są długotrwałe.
 Małgorzata Baran
Specjalista ds. Administracji
 

 

 

 Olga jest znakomitym, świadomym nauczycielem, który nieustannie dba o własny rozwój . Dzięki doskonałej regularnej praktyce własnej i osiągniętych postępach potrafi dzielić się poznaną wiedzą. Pielęgnuje w swoich uczniach wytrwałość i buduje siłę woli. Uczy z serca , nie tylko z głowy. Jest nauczycielem bez kompleksów. Zajęcia jak i kursy są zawsze na najwyższym poziomie, od początku do końca profesjonalnie zaplanowane i przemyślane. Cieszę się niezmiernie, że spotkałam ją na swojej JOGICZNEJ DRODZE („NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ W ŻYCIU, KAŻDY NAPOTKANY CZŁOWIEK JEST albo lekcją , albo sprawdzianem , albo prezentem „)Polecam każdemu właśnie takiego nauczyciela. Dla mnie Olga jest wielką inspiracją . 🙏
Gosia Roesler – nauczycielka jogi ze Szczecina


 
Chciałabym się podzielić z Wami swoją opinią o Oli Kuriacie. Moim głównym celem było zrzucenie kilkunastu kilogramów, co wielokrotnie próbowałam zrobić samodzielnie. Chodziłam do różnych instruktorów, stosowałam dietę, ale efekty były niezadowalające. Dopiero po rozpoczęciu treningów z Olą zaczęłam widzieć rezultaty. Waga zaczęła schodzić w dół, obwody także. Jednocześnie zaczęłam czuć się silniejsza i sprawniejsza. Aktualnie nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów z Olą i jej radami. Bardzo dużym atutem jest wszechstronność Oli, chodzę do niej na zajęcia z jogi, na zdrowy kręgosłup, pilates i aqua-aerobik. Jeśli szukasz dobrego instruktora fitness z dużą wiedzą z zakresu dietetyki to serdecznie polecam Olę. Kulturalna, uśmiechnięta, zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi!
 Barbara Sańko