Olga Kuriata i Adrianna Suska zapraszają na 200 godzinny kurs jogi certyfikowany przez Yoga Alliance Ryt 200 dający Ci uprawnienia do uczenia jogi na całym świecie.

Co oznacza Multi Style?

Miło nam ogłosić, że Olala Yoga&Pilates School otrzymała zgodę na kształcenie instruktorów w 3 stylach jogi: Vinyasa Joga, Ashtanga Vinyasa Joga i Yin Joga. Multi Style oznacza, że kiedy ukończysz nasz kurs będziesz mieć uprawnienia do prowadzenia zajęć w tych stylach jogi. Na Twoim dyplomie, zostanie to zaznaczone.

Ashtanga – 50 godzin, Vinyasa – 50 godzin, Yin – 50 godzin, Anatomia – 20 godzin, Metodyka i biznes joga 10 godzin

Dlaczego było to dla nas tak ważne?

Wierzymy, że dobry nauczyciel jogi to ten, który potrafi poprowadzić lekcje w różnych stylach jogi według potrzeb swoich uczniów. 

Dla Ciebie oznacza to zdobywanie wiedzy i umiejętności w 3 różnych stylach jogi. Na każdy ze stylów przeznaczyliśmy 50 godzin dydaktycznych.

Gdzie i kiedy kurs się odbędzie?

Kurs odbędzie się w Szczecinie w Olala Studio ul. Morenowa 18 

Zaczynamy już pod koniec września 2020 r. 

Kurs to łącznie 21 dni zajęć dydaktycznych.

Daty zjazdów:

  • W piątki zajęcia będą się odbywały od 11:00 – 16:30
  • W soboty 8:00 – 19:00 – w trakcie dnia 2 godziny przerwy
  • W niedziele 8:00 – 16:30 w trakcie dnia 1,5 godziny przerwy
  • I zjazd 25-27 września
  • II zjazd 23-25 października
  • III zjazd 13-15 listopada
  • IV zjazd 11-13 grudnia
  • V zjazd 8-10 stycznia
  • VI zjazd 5-7 luty
  • VII zjazd 26-28 luty

zapisy otwarte – liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność wpłat.
Jeżeli chcesz więcej informacji napisz na mail: olalakursy@gmail.com

Dla kogo jest ten kurs 

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną zostać nauczycielami jogi. (Wymagana jest własna praktyka jogi minimum 1 rok) Kurs skierowany jest również do instruktorów jogi, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę.

Co wyróżnia nasz kurs?

“My uczymy uczyć”

Naszą misją jest wykształcić wszechstronnych nauczycieli jogi. Wyróżnia nas podejście do szkoleń. Olgę pasjonuje sekwencjonowanie praktyki jogi i metodyka prowadzenia zajęć. Adę anatomia ciała przełożona na anatomię asan i korekty. Mamy doświadczenie jako szkoleniowcy ponieważ już od kilku lat jesteśmy wykładowcami na kursach nauczycielskich Ryt 200 w całej Polsce. Naszą wiedzę sprawdziłyśmy najpierw na naszych uczniach bo instruktorami jogi jesteśmy od wielu lat.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne z budowy sekwencji, anatomii i filozofii oraz praktyczne z techniki i modyfikacji asan, korekt i technik oddechowych (pranayama). W razie powrotu epidemii zajęcia będą się odbywały online.

Poznasz pierwszą serię Ashtanga Vinyasa Yoga nauczysz się prowadzić zajęcia w stylu Mysore i Led

Nauczysz się budować praktykę, sekwencje z peak pose i tematyczne w stylu Vinyasa Yoga.

Dowiesz się jak prowadzić lekcje i czym charakteryzuje się Yin Yoga. Nauczysz się tworzyć sekwencje dla czakr i meridian.  

Przykładamy dużo uwagi do metodyki stąd dostaniesz wiele wskazówek, które sprawią, że będziesz świadomym nauczycielem jogi potrafiącym pomagać swoimi podopiecznym.

Jak wygląda egzamin?

Egzamin obejmuje część teoretyczną i praktyczną. 

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest 100% obecność na zjazdach (dopuszczalne są jednak wyjątkowe sytuacje losowe). Oddane wszystkie prace domowe w terminie. Pełne zaangażowanie podczas kursu, praktyka własna podczas kursu. Udokumentowane 300 minut praktyki uczenia. 

Dyplom Yoga Alliance otrzymają osoby, które z części teoretycznej i praktycznej otrzymają 80% 

Po ukończeniu kursu nauczycielskiego otrzymasz międzynarodowe uprawnienia Yoga Alliance w postaci certyfikatu (RYT 200 Registered Yoga Teacher) https://www.yogaalliance.org/Credentialing/Credentials_for_Teachers

Jakie koszty?

5500 PLN dla wszystkich osób, które wpłacą zaliczkę 1500 zł. do dnia 30.06.2020r. a pozostałą kwotę wpłacą do dnia 20. 09. 2020.

5500 PLN dla wszystkich osób, które opłacą szkolenie jednorazowo lub w całości od 01.07.2020 do 20.09.2020r.

6000 PLN dla osób, które chciałyby rozłożyć koszt szkolenia na 3 raty. 

1500 PLN – zaliczka w celu rezerwacji miejsca

2500 PLN – II wpłata do 20 września 2020r.

2000 PLN – III wpłata do 20 listopada 2020r.

Uwaga niespodzianka

5500 PLN rozłożone na 3 raty dla osób, które brały udział w szkoleniu Vinyasa Yoga Sequencing z Olgą Kuriatą

1500 PLN zaliczka w celu rezerwacji miejsca

2000 PLN – II wpłata

2000 PLN III wpłata

Jak się zapisać?

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje pierwszeństwo zgłoszeń na maila olalakursy@gmail.com lub sms Olga 509970124

 Oraz wpłaceniu zaliczki lub pełnej kwoty na konto:  

mBank  Olga Kuriata 95 1140 2004 0000 3602 3583 9212 

w tytule proszę napisać Imię i Nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu.

Z kim jest kurs nauczycielski

Olga Kuriata – Organizatorka szkolenia Multi Style Yoga Teacher Training Właścicielka Olala Yoga&Pilates School oraz Olala Studio. Jest dyplomowanym nauczycielem jogi posiadającym międzynarodowy dyplom Yoga Alliance Ryt 500 oraz E-Ryt 200. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z instruktorami na szkoleniach stacjonarnych w całej Polsce. Stworzyła własne autorskie szkolenia instruktorskie Air Pilates i Air Joga oraz Vinyasa Yoga Sequencing.

Adrianna Suska – fizjterapeutka, nauczycielka jog, RYT 500
Ponad 20 lat zajmuje się pracą z ciałem w gabinecie fizjoterapii. Szczególnie interesuje się  wpływem emocji na ciało fizyczne. W 2007 roku została instruktorem fitness i trenerem personalnym. Od tego czasu regularnie prowadziła zajęcia z osobami po udarach mózgu, chorobą Parkinsona, osobami z problemami emocjonalnymi. W 2013 roku została instruktorem Aerial Yogi. W 2015 roku ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Ryt 200. A w 2017 Ashtanga Yoga Ryt 300. Od kilku lat prowadzi warsztaty z anatomii jogi. Uczy w jaki sposób pogodzić ciało i umysł w asanach , tak aby wynieść jak największą korzyść. Jej największą pasją jest jeździectwo, ma swojego konia od 16 lat.

Regulamin kursu:

W razie rezygnacji jeszcze przed rozpoczęciem kursu do 20 września 2020r. koszt kursu lub wpłaconej zaliczki zostanie zwrócony w całości.

Od 21 września 2020r. organizator nie dokonuje zwrotu opłaconego kursu.

Warunkiem uczestnictwa w kursie nauczycielskim jest opłacenie pełnej opłaty. W przypadku wybrania formy płatności rozłożonej na raty jest wpłacenie zaliczki 1500 PLN. Kursant zobowiązuje się do opłacenia pozostałych dwóch rat w określonych terminach. 

W razie nieobecności nie można opłaconego szkolenia przekazać osobie trzeciej ani wykorzystać w innym terminie. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów zajęć oraz zmiany nauczycieli prowadzących kurs.