Olga Kuriata i Adrianna Suska zapraszają na 200 godzinny kurs jogi certyfikowany przez Yoga Alliance Ryt 200 dający Ci uprawnienia do uczenia jogi na całym świecie.

Co oznacza Multi Style?

Miło nam ogłosić, że Olala Yoga&Pilates School otrzymała zgodę na kształcenie instruktorów w 3 stylach jogi: Vinyasa Joga, Ashtanga Vinyasa Joga i Yin Joga. Multi Style oznacza, że kiedy ukończysz nasz kurs będziesz mieć uprawnienia do prowadzenia zajęć w tych stylach jogi. Na Twoim dyplomie, zostanie to zaznaczone.

Ashtanga – 50 godzin, Vinyasa – 50 godzin, Yin – 50 godzin, Anatomia – 20 godzin, Filozofia – 10 godzin, Metodyka 10 godzin, Pranajama – 8 godzin, Biznes Joga – 2 godziny

Dlaczego było to dla nas tak ważne?

Wierzymy, że dobry nauczyciel jogi to ten, który potrafi poprowadzić lekcje w różnych stylach jogi według potrzeb swoich uczniów. 

Dla Ciebie oznacza to zdobywanie wiedzy i umiejętności w 3 różnych stylach jogi. Na każdy ze stylów przeznaczyliśmy 50 godzin dydaktycznych.

Gdzie i kiedy kurs się odbędzie?

Kurs odbędzie się w Szczecinie 

Nowy nabór rozpoczynamy już w maju 2021 r. 

Kurs to łącznie 20 dni zajęć dydaktycznych.

Daty zjazdów:

 • W piątki zajęcia będą się odbywały od 10:00 – 16:30
 • W soboty 8:00 – 18:30 – w trakcie dnia 1 godzina przerwy
 • W niedziele 8:00 – 15:30 w trakcie dnia 1 godzina przerwy
 • I zjazd 24-26 wrzesień 2021 – Szczecin
 • II zjazd 29-31 październik 2021 – Szczecin
 • III zjazd 11- 14 listopad 2021 – Szczecin
 • IV zjazd 10-12 grudzień 2021 – Szczecin
 • V zjazd 06-09 styczeń 2022 – Szczecin 
 • VI zjazd 18-20 luty 2022 – Szczecin

Ze względu na obecną sytuację istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie przez Zooma, podczas poszczególnych zjazdów, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

Zapisy otwarte – liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność wpłat.
Jeżeli chcesz więcej informacji napisz na mail: olalakursy@gmail.com

Dla kogo jest ten kurs 

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną zostać nauczycielami jogi. (Wymagana jest własna praktyka jogi minimum 1 rok) Kurs skierowany jest również do instruktorów jogi, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę.

Co wyróżnia nasz kurs?

“My uczymy uczyć”

Naszą misją jest wykształcić wszechstronnych nauczycieli jogi. Wyróżnia nas podejście do szkoleń. Olgę pasjonuje sekwencjonowanie praktyki jogi i metodyka prowadzenia zajęć. Adę anatomia ciała przełożona na anatomię asan i korekty. Mamy doświadczenie jako szkoleniowcy ponieważ już od kilku lat jesteśmy wykładowcami na kursach nauczycielskich Ryt 200 w całej Polsce. Naszą wiedzę sprawdziłyśmy najpierw na naszych uczniach bo instruktorami jogi jesteśmy od wielu lat.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne z budowy sekwencji, anatomii i filozofii oraz praktyczne z techniki i modyfikacji asan, korekt i technik oddechowych (pranayama). W razie powrotu epidemii zajęcia będą się odbywały online.

Poznasz pierwszą serię Ashtanga Vinyasa Yoga nauczysz się prowadzić zajęcia w stylu Mysore i Led

Nauczysz się budować praktykę, sekwencje z peak pose i tematyczne w stylu Vinyasa Yoga.

Dowiesz się jak prowadzić lekcje i czym charakteryzuje się Yin Yoga. Nauczysz się tworzyć sekwencje dla czakr i meridian.  

Przykładamy dużo uwagi do metodyki stąd dostaniesz wiele wskazówek, które sprawią, że będziesz świadomym nauczycielem jogi potrafiącym pomagać swoimi podopiecznym.

Jak wygląda egzamin?

Egzamin obejmuje część teoretyczną i praktyczną. 

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest 100% obecność na zjazdach (dopuszczalne są jednak wyjątkowe sytuacje losowe). Oddane wszystkie prace domowe w terminie. Pełne zaangażowanie podczas kursu, praktyka własna podczas kursu.  300 minut praktyki uczenia podczas kursu pod okiem nauczycieli prowadzących. 

Dyplom Yoga Alliance otrzymają osoby, które z części teoretycznej i praktycznej otrzymają 80% 

Po ukończeniu kursu nauczycielskiego otrzymasz międzynarodowe uprawnienia Yoga Alliance w postaci certyfikatu (RYT 200 Registered Yoga Teacher) https://www.yogaalliance.org/Credentialing/Credentials_for_Teachers

Jakie koszty?

5900 PLN dla wszystkich osób, które opłacą szkolenie w dwóch ratach

1500 PLN – w celu rezerwacji miejsca

4400 PLN – d0 14.09.2021

6400 PLN dla osób, które chciałyby rozłożyć koszt szkolenia na 3 raty. 

 • 1500 PLN –  zaliczka w celu rezerwacji miejsca
 • 2500 PLN –  14.09.2021 – II wpłata
 • 2400 PLN –  09.11.2021 –  III wpłata

Jak się zapisać?

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje pierwszeństwo zgłoszeń i wpłacenie zaliczki 

zgłoszenia na maila olalakursy@gmail.com lub sms Olga 509970124

Zaliczki lub pełnej kwoty proszę przelać na konto:

Adrianna Suska

mBank

70 1140 2004 0000 3702 8118 5658

w tytule proszę napisać Imię i Nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, proszę w zgłoszeniu to zaznaczyć i podać NiP. W późniejszym czasie faktury nie będą wystawiane.

Z kim jest kurs nauczycielski

Olga Kuriata

Choć studia ukończyłam jako magister ekonomii, to jednak moja życiowa pasja stała się sposobem na życie.  Od 4 roku życia tańczyłam. Kiedy skończyłam 15 lat zaczęłam sama prowadzić zajęcia u mojej mamy w studio tańca. Od tamtej pory zaczęłam zarabiać na siebie ucząc ruchu innych. W 2001 roku buty taneczne zamieniłam na sportowe i zdałam kurs na instruktora rekreacji ruchowej. Pewnego dnia trafiłam na jogę i postanowiłam zdjąć buty sportowe i ćwiczyć na boso 🙂 Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi posiadającym międzynarodowy dyplom Yoga Alliance E-Ryt 500, YACEP. Autorką dwóch podręczników uczących sekwencjonowania Vinyasy i Yin Jogi. Moja firma Olala Yoga&Pilates to już nie tylko studio jogi ale też szkoła dla instruktorów, kanał na YouTube i wydawnictwo.

 

 

Adrianna Suska

Fizjoterapeutka, nauczycielka jogi, RYT 500
Ponad 20 lat zajmuje się pracą z ciałem w gabinecie fizjoterapii. Szczególnie interesuje się  wpływem emocji na ciało fizyczne. W 2007 roku została instruktorem fitness i trenerem personalnym. Od tego czasu regularnie prowadziła zajęcia z osobami po udarach mózgu, chorobą Parkinsona, osobami z problemami emocjonalnymi. W 2013 roku została instruktorem Aerial Yogi. W 2015 roku ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Ryt 200. A w 2017 Ashtanga Yoga Ryt 300. Od kilku lat prowadzi warsztaty z anatomii jogi. Uczy w jaki sposób pogodzić ciało i umysł w asanach , tak aby wynieść jak największą korzyść. Jej największą pasją jest jeździectwo, ma swojego konia od 16 lat.

Regulamin kursu:

W razie rezygnacji jeszcze przed rozpoczęciem kursu do 31 sierpnia 2021r. koszt kursu lub wpłaconej zaliczki zostanie zwrócony w całości.

Od 1 września 2021r. organizator nie dokonuje zwrotu opłaconego kursu.

Warunkiem uczestnictwa w kursie nauczycielskim jest opłacenie pełnej opłaty. W przypadku wybrania formy płatności rozłożonej na raty jest wpłacenie zaliczki 1500 PLN. Kursant zobowiązuje się do opłacenia pozostałych dwóch rat w określonych terminach. 

W razie nieobecności nie można opłaconego szkolenia przekazać osobie trzeciej ani wykorzystać w innym terminie. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów zajęć oraz zmiany nauczycieli prowadzących kurs.