Olga Kuriata i Adrianna Suska zapraszają na 300 godzinny kurs jogi certyfikowany przez Yoga Alliance Ryt 300.

Kurs przeznaczony jest dla instruktorów posiadających już dyplom Yoga Alliance ryt 200, niezależnie w jakim stylu dyplom posiadasz, możesz kontynuować edukację. Jest to drugi stopień kształcenia, dający łącznie najwyższe kwalifikacje YA ryt 500. Kurs stworzony jest w celu poprawienia swojej praktyki i przede wszystkim kompetencji w nauczaniu innych.

Co wyróżnia nasz kurs?

Jest to kurs tylko dla posiadających już pierwszy stopień edukacji ryt 200.  Program kursu jest zaawansowany i różni się od programu ryt 200. Daje możliwość pogłębienia swojej wiedzy a nie wracanie znowu do początku.

Co oznacza Multi Style?

Jesteśmy bardzo szczęśliwe ponieważ Olala Yoga&Pilates School otrzymała zgodę na kształcenie instruktorów w 3 stylach jogi, również w szkoleniu zaawansowanym ryt 300: Vinyasa Joga, Ashtanga Vinyasa Joga i Yin Joga. Multi Style oznacza, że kiedy ukończysz nasz kurs będziesz mieć uprawnienia do prowadzenia zajęć w tych stylach jogi na całym świecie. Na Twoim dyplomie, zostanie to zaznaczone.

Program kursu:

Ashtanga Joga I i II seria – 80 godzin,

Vinyasa – 80 godzin,

Yin – 80 godzin,

Anatomia – 20 godzin,

Filozofia – 20 godzin,

Metodyka – 15 godzin,

Biznes joga 5 godzin.

 

Dlaczego było to dla nas tak ważne?

Wierzymy, że dobry nauczyciel jogi to ten, który potrafi poprowadzić lekcje w różnych stylach jogi według potrzeb swoich uczniów.

Dla Ciebie oznacza to zdobywanie wiedzy i umiejętności w 3 różnych stylach jogi. Na każdy ze stylów przeznaczyliśmy 80 godzin dydaktycznych.

Gdzie i kiedy kurs się odbędzie?

Kurs odbędzie się w Szczecinie w Olala Studio ul. Morenowa 18 oraz dwa zjazdy ul. Wawrzyniaka 6m

Kurs to łącznie 32 dni zajęć dydaktycznych.

Daty zjazdów:

W piątki zajęcia będą się odbywały od 11:00 – 17:30
W soboty 8:00 – 18:30 – w trakcie dnia 1,5 godziny przerwy
W niedziele 8:00 – 16:30 w trakcie dnia 1 godzina przerwy  (podczas długich weekendów świątecznych dodatkowy dzień będzie miał taką samą ilość godzin jak w regularnych sobota).

 

 • I zjazd 09 – 11 kwiecień 2021
 • II zjazd 30.04 – 03 maj 2021
 • III zjazd 18 – 20 czerwiec 2021
 • IV zjazd 09 – 11 lipiec 2021
 • V zjazd 27 – 29 sierpień 2021
 • VI zjazd 17 – 19 wrzesień 2021
 • VII zjazd 15 – 17 październik 2021
 • VIII zjazd 11 – 14 listopad 2021
 • IX zjazd 3 – 5 grudzień 2021
 • X zjazd  14 – 16 styczeń 2022
  Ze względu na obecną sytuację istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie online przez Zooma, podczas poszczególnych zjazdów, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

Zapisy otwarte – liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność wpłat.
Jeżeli chcesz więcej informacji napisz na mail: olalakursy@gmail.com

 

“My uczymy uczyć”

Naszą misją jest wykształcić wszechstronnych nauczycieli jogi. Wyróżnia nas podejście do szkoleń. Olgę pasjonuje sekwencjonowanie praktyki jogi i metodyka prowadzenia zajęć. Adę anatomia ciała przełożona na anatomię asan i korekty. Mamy doświadczenie jako szkoleniowcy ponieważ już od kilku lat jesteśmy wykładowcami na kursach nauczycielskich Ryt 200 w całej Polsce. Naszą wiedzę sprawdziłyśmy najpierw na naszych uczniach bo instruktorami jogi jesteśmy od wielu lat.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne z budowy sekwencji, anatomii i filozofii oraz praktyczne z techniki i modyfikacji asan, korekt i technik oddechowych (pranayama).

 1. Poznasz pierwszą i połowę drugiej serii Ashtanga Vinyasa Yoga. Nauczysz się prowadzić zajęcia w stylu Mysore i Led w sanskrycie.
 2. Nauczysz się budować zaawansowane praktyki w stylu Vinyasa Joga metodą Add On, dla Peak Poses, Czakr, Taśm powięziowych. Nauczysz się tranzycji czyli płynnych przejść pomiędzy pozycjami typu arm balances. Dostaniesz wskazówki jak rozpocząć przygotowania do stania na rękach.
 3. Dowiesz się jak prowadzić lekcje i czym charakteryzuje się Yin Yoga. Nauczysz się tworzyć sekwencje dla czakr, taśm powięziowych i meridian.

Przykładamy dużo uwagi do metodyki stąd dostaniesz wiele wskazówek, które sprawią, że będziesz świadomym nauczycielem jogi potrafiącym pomagać swoimi podopiecznym.

Jak wygląda egzamin?

Egzamin obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest 100% obecność na zjazdach (dopuszczalne są jednak wyjątkowe sytuacje losowe). Oddane wszystkie prace domowe w terminie. Pełne zaangażowanie podczas kursu, praktyka własna podczas kursu. Udokumentowane  przez nas 300 minut praktyki uczenia podczas kursu.

Dyplom Yoga Alliance otrzymają osoby, które z części teoretycznej i praktycznej otrzymają 80%

Po ukończeniu kursu nauczycielskiego otrzymasz międzynarodowe uprawnienia Yoga Alliance w postaci certyfikatu (RYT 300 Registered Yoga Teacher) https://www.yogaalliance.org/Credentialing/Credentials_for_Teachers

Jakie koszty?

 • Regularna cena kursu – 7800 PLN
 • Zniżka dla absolwentów Olala Yoga & Pilates School  – 7300 PLN
 • Zniżka dla kursantów szkoły online Olala Yoga & Pilates School 5% – 7410 PLN

 

Terminy Płatności:

 1. 1500 PLN – zaliczka w celu rezerwacji miejsca.
 2. 2000 PLN – 15.04.2021
 3. 2000 PLN – 15.06.2021
 4. Ostatnia wpłata – 15.09.2021.
 • 2300 PLN – regularna cena kursu
 • 1800 PLN – absolwenci Olala Y&P ryt 200
 • 1910 PLN – kursanci szkoły online Y&P School

Jak się zapisać?

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje pierwszeństwo zgłoszeń na maila olalakursy@gmail.com lub sms Olga 509970124

Oraz wpłaceniu zaliczki lub pełnej kwoty na konto:

ING Olala Yoga&Pilates

06 1050 1559 1000 0092 8475 6336

w tytule proszę napisać Imię i Nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, proszę w zgłoszeniu to zaznaczyć i podać NiP.

 

Z kim jest kurs nauczycielski

Olga Kuriata

Choć studia ukończyłam jako magister ekonomii, to jednak moja życiowa pasja stała się sposobem na życie.  Od 4 roku życia tańczyłam. Kiedy skończyłam 15 lat zaczęłam sama prowadzić zajęcia u mojej mamy w studio tańca. Od tamtej pory zaczęłam zarabiać na siebie ucząc ruchu innych. W 2001 roku buty taneczne zamieniłam na sportowe i zdałam kurs na instruktora rekreacji ruchowej. Pewnego dnia trafiłam na jogę i postanowiłam zdjąć buty sportowe i ćwiczyć na boso 🙂 Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi posiadającym międzynarodowy dyplom Yoga Alliance E-Ryt 500, YACEP. Autorką dwóch podręczników uczących sekwencjonowania Vinyasy i Yin Jogi. Moja firma Olala Yoga&Pilates to już nie tylko studio jogi ale też szkoła dla instruktorów, kanał na YouTube i wydawnictwo.

Adrianna Suska

Fizjoterapeutka, nauczycielka jogi, RYT 500
Ponad 20 lat zajmuję się pracą z ciałem w gabinecie fizjoterapii oraz na macie. Szczególnie interesuję się wpływem emocji na ciało fizyczne.  W 2007 roku zostałam instruktorem fitness i trenerem personalnym. Od tego czasu regularnie prowadziłam zajęcia z osobami po udarach mózgu, chorobą Parkinsona, osobami z problemami emocjonalnymi. W 2013 roku zostałam instruktorem Aerial Jogi. W 2015 roku ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Ryt 200. A w 2017 Ashtanga Yoga Ryt 300. Od kilku lat prowadzę szkolenia dla nauczycieli jogi z anatomii oraz praktyki Ashtangi w całej Polsce. Uczę w jaki sposób pogodzić ciało i umysł w asanach, tak aby wynieść jak największą korzyść.

Regulamin kursu:

 • W razie rezygnacji jeszcze przed rozpoczęciem kursu do 31.03.2021 r. wpłata zaliczki zostanie zwrócona w całości.
 • Od 1 kwietnia 2021r. organizator nie dokonuje zwrotu opłaconego kursu.
 • Warunkiem uczestnictwa w kursie nauczycielskim jest opłacenie pełnej opłaty. W przypadku wybrania formy płatności rozłożonej na raty jest wpłacenie zaliczki 1500 PLN. Kursant zobowiązuje się do opłacenia pozostałych trzech rat w określonych terminach.
 • W razie nieobecności nie można opłaconego szkolenia przekazać osobie trzeciej ani wykorzystać w innym terminie.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów zajęć oraz zmiany nauczycieli prowadzących kurs.
 • W razie obostrzeń reżimu epidemiologicznego organizator może przenieść termin zjazdu lub poprowadzić zajęcia online.